Svibanj u Crnom mačku


Pred vama je program u kafiću Crni mačak (Mesnička 12, Zagreb) za travanj 2024. godine. Bit će s vremena na vrijeme nadopunjavan s poveznicama na više informacija o pojedinim događanjima. Upite za organizaciju događanja, najam prostora i rezervaciju stolova primamo putem Facebooka, Instagrama, Discorda i na e-mail info@terriblecreations.com.


  • Četvrtak, 2.5. – 20 h – Live at the Cat: Pava (koncert)
  • Petak 3.5. – 20 h – KSET u Mačku: Dance Again… (party)
  • Subota, 4.5. – 18.30 h – TTRPG igraonica (Ona druga grupa)
  • Nedjelja, 5.5. – 17 h – Pokemon Go (turnir, Josip Plazanić)

  • Ponedjeljak, 6.5. – 18.30 h – TTRPG igraonica (Ona druga grupa)
  • Utorak, 7.5. – 18 h – A Song of Ice and Fire (wargame igraonica, Matija Mihoković)
  • Srijeda, 8.5. – 19 h – Čaj kod Ludog Klobučara (razgovor o knjigama i još koječemu, Ana Jembrek)
  • Srijeda, 8.5. – 19 h – Geek Quest (kviz, Daniel Martinović)
  • Četvrtak, 9.5. – 20 h – KRiP (kviz)
  • Petak, 10.5. – 21.30 h – Pjesma za svaki slučaj (predstava, International Theatre Institute)
  • Subota, 11.5. – 18 h – Truth or Lie: Comedy Game Show (standup, Igor Mondae)
  • Subota, 11.5. – 20.30 h – Eurovision Night (party)
  • Nedjelja, 12.5. – 17 h – Pokemon Go (turnir, Josip Plazanić)
  • Petak, 12.5. – 18 h – Reroll (igraonica, Sven Nemet)
  • Nedjelja, 12.5. – 20 h – Open Mic in English (stand-up, Igor Mondae)

  • Ponedjeljak, 13.5. – 19 h – Vukodlaci (igra, Viktor Ivanković i Marko Zadro)
  • Utorak, 14.5. – 18 h – A Song of Ice and Fire (wargame igraonica, Matija Mihoković)
  • Utorak, 14.5. – 19 h – K-pop (kviz o Južnoj Koreji, Ida Klemenčić)
  • Srijeda, 15.5. – 19 h – Higijena, aftercare i zdravstveni rizici (predavanje, Underland)
  • Četvrtak, 16.5. – 20 h – Live at the Cat: Jerko Jurin kvartet i Ritam mafija (koncert)
  • Petak, 17.5. – 19 h – LARP u Mačku: Orient Express (igra, Terrible Creations)
  • Subota, 18.5. – 18.30 h – TTRPG igraonica (Ona druga grupa)
  • Nedjelja, 19.5. – 17 h – Pokemon Go (turnir, Josip Plazanić)
  • Nedjelja, 19.5. – 18-20 h / 20 – 22 h / 22 – 24 h – English Stand-up Special: No idea – Hugleikur Dagsson (standup, Igor Mondae)

  • Ponedjeljak, 20.5. – 18.30 h – TTRPG igraonica (Ona druga grupa)
  • Utorak, 21.5. – 18 h – A Song of Ice and Fire (wargame igraonica, Matija Mihoković)
  • Utorak, 21.5. – 19 h – Kvirz (kviz)
  • Srijeda, 22.5. – 19 h – Čaj kod Ludog Klobučara (razgovor o knjigama i još koječemu, Ana Jembrek)
  • Srijeda, 22.5. – 20 h – Večer animacije (ASIFA)
  • Četvrtak, 23.5. – 20 h – KRiP (kviz)
  • Petak, 24.5. – 18 h – Reroll (igraonica, Sven Nemet)
  • Petak, 24.5. – 21 h – Secret Disco (party)
  • Subota, 25.5. – 19 h – Underland Femdom Playground (party, Underland)
  • Nedjelja, 26.5. – 17 h – Pokemon Go (turnir, Josip Plazanić)
  • Nedjelja, 26.5. – 20 h – Open Mic in English (stand-up, Igor Mondae)

  • Ponedjeljak, 27.5. – 19 h – Vukodlaci (igra, Viktor Ivanković i Marko Zadro)
  • Utorak, 28.5. – 18 h – A Song of Ice and Fire (wargame igraonica, Matija Mihoković)
  • Utorak, 28.5. – 20 h – Premijera: Plinsko svjetlo (predstava, Aplauz teatar)
  • Srijeda, 29.5. – 20 h – Pubsquiz (kviz)
  • Četvrtak, 30.5. – 20 h Live at the Cat: Dearest